Szczegóły zamówienia

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienie można złożyć wypełniając FORMULARZ ZAMÓWIENIA lub wysyłając wiadomość na adres kontakt@sukulentove.pl.

 

W przypadku składania zamówienia drogą mailową proszę umieścić w wiadomości informacje, takie jak:

– imię i nazwisko,
– adres dostawy,
– sugerowana data dostawy,
– wybrany rodzaj oraz ilość Mini Sukulentów,
– wybrany rodzaj oraz ilość Dodatków Dekoracyjnych (etykietki lub winietki), a także tekst, jaki ma się na nich znaleźć.

 

Zamówienie należy złożyć nie później niż 3 tygodnie przed sugerowaną datą dostawy. Jeśli zależy Państwu, aby zrealizować zamówienie w krótszym czasie proszę o kontakt mailowy. Zawsze w miarę swoich możliwości staram się pomóc. Istnieje również możliwość rezerwacji zamówienia z wysyłką na dany termin za wcześniej ustaloną zaliczką. Po otrzymaniu zamówienia wysyłam do Państwa wiadomość podsumowującą wszystkie szczegóły zamówienia oraz całkowity jego koszt wraz z kosztem dostawy. Zamówienie przyjmowane jest do realizacji po zaksięgowaniu za nie całości opłaty.

DOSTAWA

Dostawa możliwa jest tylko na terenie Polski. Przesyłki wysyłane są kurierem, nie później niż 3 dni przed sugerowaną datą dostawy, wskazaną przez Państwa w zamówieniu. Ze względu na bezpieczeństwo roślin dni nadawania przesyłek to najczęściej poniedziałki, wtorki i środy. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie i uzależnione są od wagi całkowitej przesyłki, a także sposobu jej dostawy. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy i jej okolic po wcześniejszym ustaleniu szczegółów doręczenia przesyłki. 

INFORMACJE DODATKOWE

Minimalna ilość zamawianych produktów wynosi 30 sztuk (tj. co najmniej 30 sztuk Mini Sukulentów i 30 sztuk etykietek lub winietek). Powyżej tej ilości produkty można zamawiać co do pojedynczej sztuki. W jednym zamówieniu można zamówić tylko jeden rodzaj danego produktu (tj. jeden rodzaj Mini Sukulentów i jeden rodzaj etykietek lub winietek).

 

Bardzo proszę o uważne sprawdzenie tekstu, który ma się znaleźć na etykietkach lub winietkach, w szczególności imion i nazwisk gości. Sukulentove nie bierze odpowiedzialności za błędy w druku, jeśli dany projekt został zaakceptowany. W przypadku zamówienia etykietek lub winietek z dopiskiem “czcionka do wyboru” przesyłam w wiadomości mailowej wybrany napis w kilku różnych czcionkach z możliwością wyboru jednej z nich. 

 

Ilości i rodzaje zamówionych produktów są wiążące. Po opłaceniu i przyjęciu zamówienia do realizacji nie ma możliwości zmniejszenia liczby ani wymiany zamówionych produktów. Po zrealizowaniu  i wysłaniu zamówienia do Państwa nie wykonuję dosyłania pojedynczych sztuk produktu, dlatego zalecane jest zamówienie kilku dodatkowych sztuk.

 

Z uwagi na rodzaj sprzedawanego produktu bardzo proszę, aby każdą przesyłkę dokładnie sprawdzić przy odbiorze w obecności kuriera. Jeśli z jakiegokolwiek powodu przesyłka jest uszkodzona należy spisać protokół szkody, ponieważ jest on podstawą do reklamacji. O zaistniałej sytuacji należy poinformować w ciągu 48 godzin wysyłając wiadomość wraz ze zdjęciem na kontakt@sukulentove.pl.

 

Dokładam wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Państwa w pełni bezpiecznie. Każdą przesyłkę pakuję własnoręcznie i z należytą starannością. Zarówno sukulenty, jak i dodatki dekoracyjne (etykietki i winietki) wysyłane są odpowiednio zabezpieczone, aby zapobiec ich ewentualnemu uszkodzeniu podczas transportu. Bardzo zależy mi, aby Sukulentove Prezenty spełniły Wasze oczekiwania i sprawiły radość obdarowanym osobom.

Zachęcam do składania zamówień

Zamówienia przyjmowane są według kolejności. Wszystkie zamówienia traktuję indywidualnie i przygotowuję własnoręcznie z tego względu ilość przyjętych przeze mnie zamówień do realizacji na konkretny termin jest ograniczona. Dokonując zamówienia z wyprzedzeniem rezerwują Państwo dany termin dostawy.

 

Jeśli po zapoznaniu się z powyższymi szczegółami zamówienia oraz Regulaminem sklepu Sukulentove są Państwo zdecydowani na dokonanie zamówienia proszę o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZAMÓWIENIA lub wysłanie wiadomości mailowej na adres kontakt@sukulentove.pl w celu dokonania zamówienia.

 

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji proszę się ze mną skontaktować poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY lub wysyłając wiadomość na adres kontakt@sukulentove.pl. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania.

sukulentove-grafika1