Szczegóły zamówienia

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Zamówienie można złożyć wypełniając FORMULARZ ZAMÓWIENIA lub wysyłając wiadomość na adres kontakt@sukulentove.pl.

 

W przypadku składania zamówienia drogą mailową proszę umieścić w wiadomości informacje, takie jak:

– imię i nazwisko,
– sugerowana data dostawy,
– adres dostawy,
– wybrany rodzaj oraz ilość Mini Sukulentów,
– wybrany rodzaj oraz ilość Dodatków Dekoracyjnych (etykietki lub winietki), a także tekst, jaki ma się na nich znaleźć.

 

Zamówienie należy złożyć nie później niż 3 tygodnie przed sugerowaną datą dostawy. Jeśli zależy Państwu, aby zrealizować zamówienie w krótszym czasie proszę o kontakt mailowy. Zawsze w miarę swoich możliwości staram się pomóc. Istnieje możliwość rezerwacji zamówienia z wysyłką na dany termin. Zamówienie takie należy opłacić nie później niż 3 tygodnie przed sugerowaną datą dostawy. Po otrzymaniu zamówienia wysyłam do Państwa wiadomość podsumowującą oraz całkowity koszt zamówienia wraz z kosztem dostawy. Zamówienie przyjmowane jest do realizacji po zaksięgowaniu za nie opłaty.

DOSTAWA

Dostawa tylko na terenie Polski. Przesyłki wysyłane są kurierem, nie później niż 3 dni przed sugerowaną datą dostawy, wskazaną przez Państwa w Zamówieniu. Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy po wcześniejszym ustaleniu szczegółów doręczenia przesyłki. Koszty dostawy ustalane są indywidualnie i uzależnione są od wagi całkowitej przesyłki, a także sposobu jej dostawy. Ze względu na bezpieczeństwo roślin dni nadawania przesyłek to najczęściej poniedziałki, wtorki i środy.

INFORMACJE DODATKOWE

Minimalna ilość zamawianych produktów wynosi 30 sztuk. Powyżej tej ilości produkty można zamawiać co do pojedynczej sztuki. W jednym zamówieniu można zamówić tylko jeden rodzaj danego produktu (tj. jeden rodzaj sukulentów w doniczce i jeden rodzaj etykietek lub winietek). W przypadku zamówienia etykietek lub winietek z dopiskiem “czcionka do wyboru” przesyłam w wiadomości mailowej wybrany napis w kilku różnych czcionkach z możliwością wyboru jednej z nich.

 

Bardzo proszę o uważne sprawdzenie tekstu, który ma się znaleźć na etykietkach lub winietkach, w szczególności imion i nazwisk gości. Sukulentove nie bierze odpowiedzialności za błędy w druku, jeśli dany projekt został zaakceptowany.

 

Ilości i rodzaje zamówionych produktów są wiążące. Po opłaceniu i przyjęciu zamówienia do realizacji nie ma możliwości zmniejszenia liczby ani wymiany zamówionych produktów.

 

Dokładam wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Państwa w pełni bezpiecznie. Każdą przesyłkę pakuję własnoręcznie i z należytą starannością. Zarówno sukulenty, jak i dodatki dekoracyjne (etykietki i winietki) wysyłane są odpowiednio zabezpieczone, aby zapobiec ich ewentualnemu uszkodzeniu podczas transportu.

 

Z uwagi na rodzaj sprzedawanego produktu każdą przesyłkę należy dokładnie sprawdzić przy odbiorze w obecności kuriera i w razie jej uszkodzenia spisać protokół szkody, ponieważ jest on podstawą do reklamacji.

Zachęcam do składania zamówień

Zamówienia przyjmowane są według kolejności. Wszystkie zamówienia traktuję indywidualnie i przygotowuję własnoręcznie z tego względu ilość przyjętych przeze mnie zamówień do realizacji na konkretny termin jest ograniczona. Dokonując zamówienia z wyprzedzeniem rezerwują Państwo dany termin dostawy.

 

Jeśli po zapoznaniu się ze szczegółami zamówienia oraz regulaminem są Państwo zdecydowani na dokonanie zamówienia proszę o wypełnienie i wysłanie FORMULARZA ZAMÓWIENIA lub wysłanie wiadomości mailowej na adres kontakt@sukulentove.pl w celu dokonania zamówienia.

 

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji proszę się ze mną skontaktować poprzez FORMULARZ KONTAKTOWY lub wysyłając wiadomość na adres kontakt@sukulentove.pl. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania.

sukulentove-grafika1